טל' 09-8666272 , 054-4627126
בסביבה – מסעדות וטיולים

מכמורת נמצאת באמצע מישור החוף, בין נתניה לחדרה, (בין תל-אביב לחיפה). הצימרים של "רוח ים"  ממוקמים בחלק הצפוני של מכמורת, במרחק כ 7 דקות הליכה מהים. המרפסות של שתי הבתים צופות אל הנוף הפתוח של פארק השרון והתחושה היא של שהיה בטבע, עם מבט חופשי עד האופק.
ניתן לעבור צפונה דרך שער קטן בגדר ישר אל פארק השרון. הליכה קצרה לכיוון הים תביא אתכם לחוף. ימינה (צפונה) על החוף אתם נכנסים לשמורת הטבע החופית "גדור" שייחודה בשמירה על כל אותם יצורים שחיים בין הגאות לשפל, בין שרטונות הסלע הימיים לחול שבחוף, בתוך שלוליות הים המיוחדות. אתם מוזמנים ללכת יחפים וגם ללכת קצת במים, וליהנות מכל רגע. שמאלה (דרומה) על החוף תביא אתכם תוך שלוש דקות (בערך) למסעדה הביתית החופית הנהדרת של כושי ושולה. אפשר לשבת על החוף בצל ולקבל בירה או קוסקוס ועוד ועוד, ישר לשולחן. בימים של גשם אפשר לשחק שש-בש בפנים ולצפות אל הגלים (עם בירה, קוסקוס ועוד ועוד..)
ניתן גם לרדת לחוף הרחצה המוסדר של מכמורת, אחד החופים אהובים ביותר בארץ, במיוחד למשפחות, עקב ההגנה מהגלים שהסלעים יוצרים. הירידה היא בשביל סלול ונוח, בערך 7 דקות הליכה מהצימרים לחוף.
יש עוד אין ספור יעדי טיול קרובים (נחל אלכסנדר ברגל או באופניים, קיסריה ברכב) וגם מסעדות בטווחים של דקות ספורות. אפשר לעשות קניות בסופר "סטופ מרקט" בקניון "אם הדרך" 24 שעות ביממה (גם בשבת).

רוח ים במכמורת
בקתת רוח
בקתת ים
הקדריה של ז'נט

המעגן
מבצעים וחדרים פנויים
כתבו עלינו
מפה וצור קשר
מחירים
המלצות גולשים

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player